Kuidas see toimib?

Meie teenus on loodud kasvatama Sinu Instagrami kontot nii, et Sina võid jalad seinale visata.
Põhimõtteliselt on see nii lihtne, et peale seda kui oled täitnud küsimustiku alustame meie Su kontoga oma tööd. Sina ei pea enam rohkem midagi tegema, meie teeme kogu töö Sinu eest ära!
Loome kontakti, suhtleme ja juhime Sinu poolt valitud sihtgrupi tähelepanu Sinu kontole. Me oleme võimelised looma oma klientidele uusi followere ja potentsiaalseid huvilisi igapäevaselt, sõltumata valdkonnast ja piirkonnast.

Orgaanilised, päris followerid

On teada fakt, et mitteaktiivseid (fake) followere on võimalik osta kõigest €5 eest. Üks suurimatest põhjustest, miks me lõime Socialboosti on see, et meie kliendid saaksid päris kasvu, läbi päris followeride. Läbi meie teenuse jõuavad Sinu kontole kasutajad, kes muidu ei oleks Su konto olemasolust võibolla kunagi kuulnudki. Läbi pideva töö jõuavad Su kontole reaalsed kasutajad, kellele pakub Sinu konto sisu huvi.

Kuidas me seda teeme ?

Kasutades vastuseid meie küsimustikust, leiame Sulle sobiva sihtgrupi (kasutajad kes on huvitatud Sinu postitustest, mida Sa müüd või Sinu teenusest). Need on päris inimesed, kes on huvitatud sellest, mis Su kontol neile pakkuda on; mitte lihtsalt tühjad kasutajad.

v

Automaatsed privaatsõnumid

Soovi korral saadame kõigile uutele followeridele privaatsõnumi (koheselt peale seda, kui nad on Su kontot folloma hakanud). Sõnumi sisuks võib olla lihtne tervitus või näiteks kood millega Sinu teenust/toodet soodushinnaga proovida saab. Sõnumi sisu loomisel konsulteerime teiega põhjalikult ning pakume ka omapoolseid võimalikke lahendusi. Samuti võimaldame privaatsõnumite saatmist olemasolevatele followeridele, et teavitada neid näiteks tulevatest kampaaniatest või muust põnevast.

See on üks tähtsamaid aspekte, et leida uusi kliente Sinu tootele/teenusele!

Asukohapõhine sihtgrupp

Oled Sa kohalik ettevõtja, vabakutseline või lihtsalt keegi kes tahab followere oma piirkonnas? Väga hea, me leiame ja loome kontakti kasutajatega Sinu poolt valitud piirkonnas. On need siis Eesti kohalikud kasutajad või väljaspoolt. Vastavalt Sinu soovile ja vajadusele, leiame just need kasutajad, kes Sind huvitavad.

Hoolikalt valitud Hashtagid

Saladus peitub meie küsimustikus. Kui Sa registreerid ennast kliendiks, kasutame me Sinult saadud informatsiooni, et hakata Sinu kontoga Sinu eest suhtlema kasutajatega, kes on huvitatud Sinu konto sisust. Ükskõik mis valdkonnas Sa tegutsed, seal on piisavalt inimesi kes on päriselt huvitatud; raske osa on nendeni jõuda, et nad Sinu kasutajast teadlikud oleksid.

Kokkuvõte

Põhinedes Sinu poolt antud informatsioonile, kasutame me mitmeid erinevaid teid, et tõsta kaasahaaratavust isiklikumal tasemel ja et luua jõudsalt kasvav kogukond kasutajatest, keda huvitab Sina ja mida Sa pakud. Läbi geograafilise asukoha, hashtagide, niššile sobivate kommentaaride, follomise, unfollomise, likemise ja privaatsõnumite jõuame inimesteni, kes on Sinust kontost huvitatud. Loome kasvu, mis laseb meie klientidel suurendada enda mõju sotsiaalmeedias, suurendada järgijaskonda ning salvestada potensiaalsete klientide informatsiooni (kui nad täidavad küsimustiku Sinu kodulehel) ja palju veel.

KKK

KAS SEE TEENUS ON KONTOLE OHUTU?

Asoluutselt! Me töötame sadade klientidega päevas ja meil ei ole klientide kontodega probleeme olnud. Me töötame Instagrami API raamide piirides.

KAS FOLLOWERID ON PÄRIS?

Kõik followerid on 100% päris ja tõelised inimesed. Socialboost ei taga kindlat followeri arvu. Me kasutame enda kasvustrateegiaid, et tagada enda klientidele jätkuvat kasvu päevast päeva, kuust kuusse.

KAS MA SAAN KASUTADA ENDA INSTAGRAMI KONTOT SEL AJAL, KUI SOCIALBOOST TEENUS ON AKTIIVNE?

Jah. Konto on Sinu oma. Socialboost töötab taustal 24/7. Võid kasutada enda kontot nii nagu tavaliselt. Me ei soovita Sul ise likeda üle 100 pildi päevas, ega folloda üle 50 konto.

KUI MA TEENUSE KATKESTAN, KAS MU FOLLOWERID KAOVAD?

Ei! Need on päris inimesed, kes on Sind follonud, sest nad ise otsustasid seda teha. Meie lihtsalt aitame Sinu kontol jõuda nendeni.

TELLISIN ÄRA! MIS NÜÜD?

Meie meeskond vaatab isiklikult Sinu küsimustiku vastused üle ja töö algab 48 tunni jooksul. Võtame Sinuga ühendust ning saadame arve.

MILLAL HAKKAN TULEMUSI NÄGEMA?

Peaksid nägema tulemusi kohe alates meie töö algusest. Sa märkad suurenenud aktiivsust enda kontol likede, uute followeride, Sinu veebilehe külastuste ning uute potentsiaalsete klientide näol. Pidev töö loob lumepalliefekti. Mida kauem töötad meiega, seda paremad tulemused on! Soovitame Sul olla klient vähemalt 6 kuud.

KAS PAKUTE ERIPAKETTE?

Kui soovid kasvatada vähemalt 3 kontot, võta meiega ühendust ning teeme Sulle personaalse pakkumise!

Hakka enda kontot kasvatama nüüd!